На Тлумаччині збудують вітрову електростанцію

 • На Тлумаччині збудують вітрову електростанцію. Мова йде про проект, який Тлумацька міська рада та німецька компанія FEFA запланували втілити у життя ще кілька років тому.

  Діяльність цієї компанії пов’язана із вітровою енергетикою, тож саме вітрові установки інвестор планував встановити в одному із сіл нашої громади.

  І тому 24 листопада німецька делегація на чолі із засновником FEFA Томасом Шварцльозе побувала у Тлумачі та розглянула пріоритетні питання, вирішення яких пришвидшить встановлення вітрової електростанції у Прибилові.

  Німецька та українська сторони обговорили розроблення кадастрової карти із земельними ділянками, де попередньо мають бути розміщені вітровимірююча щогла та вітрові турбіни, їх кількість і межі, які охоплюватимуть систему установок, умови розташування та встановлення, а також інші юридичні аспекти впровадження проєкту.  

  За словами міського голови Ігоря Петрука, задум із встановлення близько десятка вітрових турбін мав уже бути втілений у життя. Завадила коронавірусна пандемія.

 • «Однак, – каже Ігор Петрук, – зробимо все можливе, аби електростанція таки запрацювала у Прибилові, а оператор вітрових установок зареєструвався у громаді та сплачував податки до місцевого бюджету».

  Читайте також: Тлумаччина кличе туристів: маршрут до найбільшого рукотворного тризубу України

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!