На Верховинщині визначили найкращого лісоруба

 • У кожній роботі є свої хитрі нюанси. Не є винятком і робота лісорубів, де від певних професійних якостей залежить командний успіх.

  Як правило, все тримається на двох «китах»: швидкості і точності. Хто швидше звалить дерево чи обріже сучки, або ж розкряжує точним та комбінованим різом деревину. А ще потрібно швидко монтувати на бензопилі ланцюг.

  Власне, виявити кращих у цих номінаціях, популяризуючи лісівничу професію, а заодно й підвищити професійну майстерність, покликані змагання звалювальників лісу, які щороку проводяться в ДП «Верховинський лісгосп», пише «Галицький кореспондент» з посиланням на журналіста Романа Клима.

  Традиції не зрадили і цього року, провівши такий конкурс у Зеленому (урочище Подороватий).

  Після проходження п’яти конкурсів журі назвало переможцем Івана Рокіщука – майстра лісу Зеленського лісництва. Дещо поступився колезі майстер лісу Верховинського лісництва Василь Процюк, а третім став Василь Пониполяк, котрий працює лісорубом у Явірницькому лісництві.

  Іван Іванович захистив торішній титул найкращого звалювальника. Його делеговано на участь в обласних змаганнях, що відбудуться на базі ДП «Осмолодський лісгосп». До речі, минулого року, після перемоги над суперниками з інших лісгоспів Прикарпаття, лісівник із Зеленого представляв Івано-Франківщину на всеукраїнських змаганнях на Київщині.

  Нагадаємо: Розбудовував Канни, Ніццу та Париж: як “Француз” з Верховини нищить ворога на Запоріжжі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!