Найбагатші сім’ї світу: хто вони та як заробили

 • За даними рейтингу, статок 25 найбагатших родин світу становить 1,7 трлн доларів.

  Американське видання Bloomberg склало рейтинг найбагатших сімей світу. Ті, хто потрапив до списку, представляють кілька галузей і регіонів, пише ТСН.

  Рейтинг зі статком у 238,2 млрд доларів очолило сімейство Уолтон, якому належить мережа супермаркетів Walmart.

  Walmart – найбільший у світі роздрібний торговець за розміром виручки з об’ємом продажів 559 мільярдів доларів. Має більш ніж 10500 магазинів у всьому світі. Сім’я Волтон володіє 48% роздрібної торгівлі, і ця частка становить основу найбільшого стану в світі. Цього року Волтони реалізували акції на суму в 6 мільярдів доларів. Їхні статки за останній рік зросли на 12 млрд доларів.

  На другому місці рейтингу – сімейство Марсів (141,9 млрд доларів). Вони володіють виробником шоколадних цукерок “Mars”. Френк Марс почав продавати цукерки в 1902 році, у віці 19 років. Бізнес, який він створив, відомий завдяки батончикам M&Ms, Milky Way і Snickers.

  На третій сходинці – сім’я Кохів (Koch Industries) зі статками у 124,4 млрд доларів. Брати Фредерік, Чарльз, Девід і Вільям успадкували нафтову фірму батька Фреда. Братська ворожнеча за контроль над компанією на початку 1980-х змусила Фредеріка і Вільяма покинути сімейний бізнес, а Чарльз і Девід залишилися. Відтоді він перетворився в Koch Industries, конгломерат з річним доходом близько 115 мільярдів доларів.

  Четверті у списку – сім’я Ерме. Їм належить знаменита модна марка “Hermes” – 111,6 млрд доларів. Сім’я в шостому поколінні володіє французькою модною компанією класу люкс, відомою своїми сумками Birkin. Серед членів сім’ї, які займають керівні посади в компанії, є художній керівник П’єр-Алексіс Дюма і Аксель Дюма.

  П’ятірку замикає королівська сім’я Саудівської Аравії (100 млрд доларів). Багато членів королівської сім’ї заробляли гроші на посередництві в державних контрактах і угодах із землею, а також шляхом створення підприємств, що обслуговують державні компанії, таких як Saudi Aramco. Наслідний принц Мохаммед бін Салман, син сьомого монарха Саудівської Аравії, короля Салмана, особисто контролює активи на суму понад 1 мільярд доларів.

  Читайте також: Двоє уродженців Прикарпаття увійшли до сотні найбагатших українців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!