Двоє уродженців Прикарпаття увійшли до сотні найбагатших українців

 • Тижневик «Фокус» оприлюднив найновіший рейтинг.

  У щорічному рейтингу найбагатших українців, який щороку укладає редакція тижневика «Фокус», фігурує двоє бізнесменів, які народилися на Прикарпатті. Загальна вартість їх активів оцінюють у 444 млн доларів США, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “zaxid.net”.

  Найбагатший уродженець з Прикарпаття Анатолій Шкрібляк посів 56 місце у рейтингу зі статком 234 млн доларів. У його власності одна з найбільших девелоперських компаній України — Budhouse Group, яка керує п’ятьма торговельними центрами. Серед яких: ТРЦ Fabrika в Херсоні, ТРЦ Lubava в Черкасах і ТРЦ Forum у Львові, а також готелем Khortitsa Palace в Запоріжжі. Також він контролює работу трьох ТЕС і володіє аграрною компанією Agricom Group.

  Другий найзаможніший за статками бізнесмен, який народився на Івано-Франківщині, Олександр Косован. 34-річний засновник IT-компанії MacPaw посів 63 місце з активами у 210 млн доларів. Серед найбільш відомих її продуктів – програма для очищення комп’ютерів Apple CleanMyMac. У 2019 році Олександр Косован був одним зі спонсорів партії «Голос» .

  Нагадаємо,  у мережі опублікували перелік найбагатших депутатів Франківська

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!