Нацгвардійці пройшли навчання на Прикарпатті (ФОТО)

 • Нацгвардійці Навчального центру вдосконалили навички стрільби з бронетранспортера.

  Навчання відбулися на базі військової частини 3072, що у Старому Лисці на Прикарпатті, інформують на фейсбук-сторінці військової частини.

  Військовослужбовці, які навчаються за програмою підготовки водій – механік, на базі військової частини 3072, протягом двох днів, відпрацьовували практичні навички стрільби з БТР – 3 Е-1 та БТР – 4 Е.

  «Практичні заняття з метою відпрацювання навичок стрільби – це можливість для кожного курсанта закріпити навички, які вони здобули раніше», – зауважив викладач модуля (циклу) спеціальної підготовки фахівців автомобільної техніки та БТР лейтенант Іван Рудий.

  «Великі машини – це моє захоплення. Бути вправним водієм «броньованого коня», можна сказати, моя мрія, які здійснилася на службі. Насправді, бути водієм такого транспорту досить не просто, адже окрім теоретичної підкованості, також важлива практична майстерність. Практичне відпрацювання сприяє кращому засвоєнню отриманого матеріалу, а також дозволяє покращити свої навички стрільби на бронемашині», – cолдат Михайло Булава.

 • До теми: У Службі судової охорони Франківщини розпочалися спеціальні радіотренування (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!