У Службі судової охорони Франківщини розпочалися спеціальні радіотренування (ФОТО)

 • З 26 по 29 квітня у територіальному управлінні Служби судової охорони у Івано-Франківській області відбудеться серія спеціальних навчань зі співробітниками підрозділу охорони та групи швидкого реагування в радіомережах оперативного зв’язку шляхом забезпечення зв’язку в місцях виконання завдань.

  Про це інформують у Територіальному управлінні Служби судової охорони області.

  Судові вартові будуть удосконалювати свої навички з організації взаємодії підрозділів, передавання сигналів управління та оповіщення. Відпрацьовуватимуться дії щодо забезпечення безпеки зв’язку з дотриманням правил його використання та ведення радіообміну, надійне зберігання документів та технічних пристроїв для забезпечення радіоконтакту.

  Впродовж чотирьох днів співробітники судової охорони удосконалять свої навички роботи з портативними радостанціями та пропрацюють основні деталі, що стосуються обміну службовою інформацією. Під час тренувань вони удосконалять набуті навички внутрішньої комунікації в радіомережах відповідно до правил їх використання, практикуючись у використанні позивних, переговорних таблиць, кодованих карт і зашифрованих повідомлень.

  До теми:  Рогатинський суд тепер під охороною

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!