Нацгвардійці розстріляли «піхоту противника»: відбулись навчальні збори військових

 • На базі військової частини 3072, що на Івано-Франківщині, відбулись навчальні збори з кулеметниками військових частин Західного ОТО. П’ять днів військовослужбовці Національної гвардії вдосконалювали свої знання та вміння діяти у складних умовах, а також виконали вправи навчальних стрільб.

  Про це йдеться на порталі Міністерства внутрішніх справ України.

  Строковець солдат Серафим Олейнич один із учасників навчальних зборів. Прослужив майже пів року. Але за цей невеликий час багато чому навчився. Серафим обіймає посаду старшого кулеметника у військовій частині 3028. Розповідає, що стрільби в підрозділі проводяться постійно, але на таких зборах він вперше.

  «Ніколи не думав, що колись буду кулеметником, – розповідає солдат Серафим Олейнич, – до військової служби навчався та здобув спеціальність «художня обробка металу», іншими словами я ювелір. Служити пішов сам, добровільно. Під час зборів не бачив ніяких проблем, які б заважали виконати нормативи на «відмінно». Більш ніж впевнений, що мені допомогли навички ювеліра, а це – уміння концентрувати увагу, глазомір, ну і терпіння. Можливо, колись деякі якості кулеметника допоможуть мені і в цивільному житті».

  За результатами навчальних зборів солдат Олейнич показав неабияку майстерність та кмітливість, до цього ж вразив усі цілі.

  Кулеметники займались вдень та вночі, діяли в різних умовах, отримуючи впродовж занять нові ввідні.

  Старший солдат Павло Лисенко служить у військовій частині 3008 дев’ятий рік, два роки на посаді старшого кулеметника. За його плечима сімнадцять ротацій на схід. Сам він з сім’ї військових, хоче бути офіцером, тому навчається в Національній академії Національної гвардії України. Це його другі збори, на яких він показує відмінні результати.

  «Кулеметником треба народитись і мати неабиякий хист, – розповідає Павло, – роль кулеметника в рішенні бойового завдання дуже велика. Кулеметник має бути готовим до відкриття вогню по найбільш важливому напрямку (цілям) в будь-який час доби та при будь-яких обставинах, а головне аналізувати та коригувати результати стрільби».

  На різних навчальних місцях кулеметники відпрацьовували способи ведення вогню по різних цілях та відстанях. Особливу увагу під час зборів керівники стрільби приділили прицільній стрільбі чергами.

  До теми: франківець виготовляє військові головні убори

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!