Назарій Іванів прокоментував своє імовірне призначення головою ОДА

 • Кандидатуру голови бюджетної комісії з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій Назарія Іваніва розглядають на посаду очільника Івано-Франківської облдержадміністрації.

  Про це повідомив сам Назарій Іванів, пише “Суспільне. Карпати”.

  “Скажу так, мені приємно, що розглядають мою кандидатуру на цю посаду. Але щодо підтвердження чи спростування цієї інформації на сьогодні, я нічого сказати не можу, оскільки жодного рішення на засіданні уряду 2 грудня прийнято не було. Тому очікуємо”, – каже Іванів.

  На запитання, чи вели з ним перемовини з приводу посади на голову ОДА, Назарій Іванів прокоментував так: “Відомо, що мою кандидатуру розглядають”.

  Нагадаємо, на місцевих виборах 25-го жовтня Назарій Іванів кандидував на посаду голови Брошнів-Осадської ОТГ, а також до Івано-Франківської обласної ради від політичної партії “Платформа громад”. За нього, як голову Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади, проголосувало 67,67 % виборців.

 • 13-го листопада 2020-го року він написав заяву “Про відмову від посади Брошнів-Осадського селищного голови”. 16-го листопада Брошнів-Осадська територіальна виборча комісія розглянула заяву Назарія Іваніва і задовольнила.

  Згодом він очолоив бюджетну комісію в обласній раді.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!