“Не діліть громаду”: жителі Татарова і Ворохти пікетують виїзне засідання облради (фото)

Сьогодні, 15 листопада, Івано-Франківська обласна рада проводить виїзне засідання в Яремче, присвячене темі спорту.

Депутати оглянули спортивні заклади регіону – зокрема, базу “Авангард”. Далі вони вирушили в Яремче, де відбудеться саме засідання сесії облради. Але під відпочинковим комплексом “Карпати” їх вже чекало понад 100 людей. На пікет вийшли жителі Ворохти і Татарова.

Люди виступають за створення єдиної ОТГ і просять не роз’єднувати села. Вони також виступають проти об’єднання з Яремче.

“Ми не отримуємо нічого, а могли б мати спільну громаду, розвиток, туристичний бюджет. Ворохта і Татарів хочуть бути разом, це кажуть люди“, – каже Олег Молдавчук, приватний підприємець з Ворохти.

Сільський голова Татарова Олег Дзем’юк додає, що Татарів хоче бути в одній ОТГ з Ворохтою, а не з Яремче – як це наразі записано у перспективному плані. І люди прийшли висловити свою позицію.

“Ворохта не може входити у Яремчанську ОТГ, адже відстань між містами складає 30 кілометрів. У нас є школа, садочок, амбулаторія, пожежна частина і все інше. Громада Татарова захотіла з нами об’єднатися, але їм надали формальну відписку. А ми хочемо бути почутими”, – сказав Юрій Галик, заступник голови смт. Ворохта.

Нагадаємо, прикарпатські депутати оглянули трампліни у Ворохті.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!