Недопуск до правосуддя: жінка з Городенківщини хоче відсудити в держави 1.37 мільйона гривень

Жителька села Вікно Городенківського району звернулася до суду з вимогою компенсувати їй 1 мільйон 368 тисяч 565 гривень.

На її думку, саме такої шкоди їй завдав Городенківський районний суд, “не допустивши до правосуддя”.

Мова йде про жінку, яку у 2018 році іноземець брав у заручники. Він був громадянином Туреччини і перебував у стосунках з українкою. Після розриву відносин 33-річний чоловік приїхав до неї та вимагав, щоб вона поновила з ним стосунки. Однак жінка не погодилася. Після цього зловмисник схопив ніж та, погрожуючи, взяв потерпілу в заручники.

Суд виніс злочинцю вирок – чотири роки позбавлення волі. Крім того, нападник мав виплатити потерпілій 15 тисяч гривень матеріальної шкоди та 30 тисяч моральної. Правда, за словами жінки, так нічого їй і не виплатив.

Під час перегляду справи потерпіла подавала численні клопотання про проведення її психіатричної експертизи, які Городенківський районний суд відхиляв. 

“Мене не вважають за потерпілу, мені страшно. Я буду йти до кінця, щоб захищати своїх дітей”, – сказала у 2019 році журналістам “Суспільного” потерпіла Наталія Романиця.

Жителька Городенківщини подала до суду, вимагаючи компенсації. Перше засідання відбулося 11 січня 2020 року, і суд залишив її заяву без розгляду. Наступне пройшло 6 березня – і як результат, Тлумацький районний суд відмовив в задоволенні клопотань.

Проте справа на цьому не завершилася. Як стало відомо “Галицькому кореспонденту”, наступне засідання суду наразі заплановано на 27 березня.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!