Неприпустимо через день народження нехтувати карантином, – Степанов

 • Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав неприпустимим велелюдні святкування днів народжень під час карантину, цьому передувала інформація про святкування дня народження дружини заступника голови фракції “Слуга народу” Миколи Тищенка.

  “Незважаючи на те, що ми пройшли цей пік захворюваності, ситуація стабілізувалася й пішла на спад, це ні в якому разі не означає, що ми можемо повністю розслабитися і почати нехтувати тими правилами, тими рекомендаціями, які в нас на сьогодні існують”, – каже міністр.

  За його словамм зараз всі, незважаючи на статус, незалежно від того, де ми працюємо, повинні дотримуватися цих правил – заради нашого здоров’я, заради нашого життя, пише “Українська правда”.

  “Я вважаю, що повністю неприпустимо, коли заради, не знаю, святкування дня народження, люди нехтують цими правилами. Коли підпільно починають працювати ресторани або інші заклади для того, щоб зробити собі приємне”, – додав Степанов.

  Для людей, які це роблять чи планують робити, міністр нагадав, що такими діями вони наражають на небезпеку інших людей, які святкують з ними: люди можуть захворіти, потрапити в реанімацію чи навіть померти. 

  Степанов додав: “COVID не обирає по соціальному статусу: чи ти політик, чи водій, наприклад. Нема для ковіду ніякої різниці. Він абсолютно однаково вражає кожен організм”. 

  18 квітня 2021 року нардеп від “Слуги народу” й ресторатор Микола Тищенко святкував день народження дружини Алли Барановської в готелі “Fairmont” на Поштовій площі у Києві (центр столиці). За даними ЗМІ, було декілька десятків гостей, зокрема чиновників, гості заходили у готель без масок попри локдаун, разом дивилися на салют. 

  Читайте також: Світ може взяти COVID-19 під контроль за кілька місяців, – ВООЗ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!