Світ може взяти COVID-19 під контроль за кілька місяців, – ВООЗ

 • Найближчими місяцями світ може взяти під контроль пандемію COVID-19 за умови справедливого розподілу необхідних ресурсів.

  Про це говорить голова ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус, якого цитує “Reuters”.

  “У нас є інструменти, щоб взяти під контроль цю пандемію протягом декількох місяців, якщо ми будемо застосовувати їх послідовно і справедливо”, – каже Тедрос Аданом Гебреісус.

  Очільник ВООЗ також висловив стурбованість з приводу “тривожної швидкості”, з якої COVID-19 поширюється серед людей у ​​віці від 25 до 59 років у всьому світі, можливо, через набагато більш заразні варіанти.

  Зазначається, що аби досягти позначки в мільйон загиблих від COVID-19, знадобилося дев’ять місяців, 4 місяці – щоб досягти 2 мільйонів, і 3 місяці – щоб досягти 3 мільйонів.

 • Наприкінці березня у ВООЗ назвали “катастрофічним моральним провалом” розрив у кількості отриманих вакцин від коронавірусу між багатими та бідними країнами. Повідомлялося, що цей шлях  веде до “самопоразки”, оскільки так поширення вірусу триватиме довше, а значить виникатиме більше мутацій та штамів, що впливатиме на вакцину. 

  Читайте також: На Івано-Франківщині за добу виявили лише 44 випадки COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!