Незабаром видадуть історико-документальну книгу про голод 1946-1947 років на Прикарпатті

 • Сьогодні під керівництвом заступника голови ОДА, співголови комісії обласної редакційної колегії «Книга Пам’яті України» Ігоря Пасічняка відбулося засідання редакційної колегії обласного відділу «Книга пам’яті України» щодо узгодження остаточної редакції історико-документального видання про масовий голод 1946-1947 років на Прикарпатті.

  Розпочали нараду з обговорення вибору назви книги. Так, одноголосним рішенням, було затверджено назву даного видання – «Голод на Прикарпатті (1946-1947 роки)», повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

  Представники редакційної колегії висловили свої зауваження та побажання щодо внесення змін та технічних правок до книжки.

  Варто зазначити, що вагомим плюсом вище згаданого видання, яке виокремили експерти, є те, що дана книжка ліквідує «білу пляму» в історії Прикарпаття та України загалом. Так, у змісті розкрито причини, хід і наслідки повоєнного голоду, висвітлено загальні тенденції та особливості цього трагічного процесу на території області.

  Додамо, що основними джерелами, якими послуговувалися під час написання книги, були звіти членів ОУН, матеріали і документи з фондів Івано-Франківського обласного архіву та Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Івана Франка, дослідження краєзнавців, істориків, спогади очевидців.

 • Нагадаємо, в Івано-Франківську презентували четверту книгу з серії “Схід/Захід”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!