Ні тестів, ні костюмів: фтизіопульмонологічний центр просить прикарпатців про допомогу

Адміністрація КНП “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр” звертається до прикарпатців  з проханням про допомогу.

Про це у соцмережі розповів Радислав Петрів – один зі лікарів, які працюють у фтизіопульмонологічному центрі.

“Кожен працівник нашого закладу, а це понад 400 чоловік, щодня наражає своє життя та життя рідних на смертельну небезпеку. Наш заклад до сьогодні не отримав жодного костюму біозахисту, відсутні швидкі тести на короновірус COVID -19, відсутні захисні окуляри, є в наявності лише 4 апарати штучної вентиляції легень. Сьогодні профільні іноземні лікарні мають їх сотні, але і це не змінює щоденну сумну статистику смертності”, – пише Радислав Петрів.

Відповідно до наказу департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації “Про перспективне перепрофілювання закладів охорони здоров’я області у разі масового поступлення хворих на COVID -19” від 19.03.2020 , цей заклад визначено резервним для надання медичної допомоги пацієнтам з іншою інфекційною патологією- вірусними пневмоніями.

Впродовж останніх трьох діб до центру госпіталізовано 14 таких хворих шляхом доставки екстреною медичною допомогою без проведення рентгенологічного обстеження та тестування на корановірус, що не виключає у них захворювання на COVID-19 та ставить під загрозу інфікування працівників закладу.

“Тож звертаємося до всіх небайдужих допомогти нам достойно, самовіддано та якісно рятувати життя наших громадян. Медики нашого закладу готові боротися за життя і здоров’я кожного! Не залишайте лікарів із проблемою сам на сам,тільки спільними зусиллями зможемо подолати біду!”, – пише лікар.

Він додав до повідомлення список необхідного для закладу та рахунок установи.

Нагадаємо, У Франківську розповіли, скільки тестів на коронавірус отримала область

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!