Нічні гуляння: жителі Вовчинця скаржаться на відпочивальників

 • Жителі села Вовчинець Івано-Франківської громади скаржаться на відпочивальників.

  Про це на оперативній нараді повідомив радник міського голови у селі Михайло Назар.

  Каже, щоночі на пагорбі проводять дискотеки, розпивають алкоголь та засмічують територію. Щоб зупинити нічні гуляння, людям доводиться викликати поліцію, пише “Суспільне Карпати”.

  Наталія Шевчук живе неподалік гори у селі Вовчинець. Розповідає, у п’ятницю була змушена викликати поліцію, адже її сім’я до 2-ї години не могла заснути через гучну музику та крики нетверезої компанії.

  “У хаті спекотно, треба відчинити вікно, бо неможливо. Малого того, що вже пішла не українська музика, а російська попса. Звичайно, що це починає дратувати. По горі — луна страшна — нецензурна лексика, крики, верески. Ну, люди добрі. Я розумію, хочуть відпочивати. Але ми також маємо право відпочити”, — розповідає Наталія Шевчук.

  Радник голови Івано-Франківської громади у селі Вовчинець Михайло Назар каже, що жодних дозволів на проведення дискотеки не видавав.

  “До мене під’їжджав хлопчина десь у четвер чи п’ятницю. І казав: “Ми хочемо організувати”. Я йому все популярно пояснив, що це не бажано робити навіть при тому, що вони вкладуться до 22-ї години, бо це — скупчення людей. Працівники поліції повинні бути повідомлені – всіляке може бути. Це ж — ліс. Проте все-таки дискотека була організована. Хто, ким, чим і як – це невідомо”, – розповідає радник.

  На оперативній нараді міський голова Руслан Марцінків доручив працівникам муніципальної інспекції “Добродій” та правоохоронцям посилити охорону цієї території.

  Читайте також: Франківців запрошують на відкриття всіх локацій на Вовчинецьких горах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!