Новий закон про мобілізацію: міністр заявив, що поліція не буде видавати повістки, це робота ТЦК

 • Згідно з новим законом про мобілізацію поліція не буде виконувати функції ТЦК, лише доставлятиме ухилянтів до територіальних центрів комплектування.

  Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю у межах Конгресу місцевих та регіональних влад 12 квітня, пише УНН.

  За словами міністра, за новим законом про мобілізацію для поліції нічого не зміниться та функції ТЦК вони виконувати не будуть.

  “Поліція має запити від територіальних центрів комплектування, щодо розшуку осіб, які отримали повістку, але не прийшли в ТЦК. Звичайно, що поліція, отримавши таке повідомлення, розшукує таку особу, і потім ми її приводимо до ТЦК для встановлення, чому цей громадянин не прийшов”, – сказав Клименко.

  Також він прокоментував, чи буде видача повісток поліцією.

  “Поліція не буде видавати повістки, це чисто робота ТЦК”, – вказав міністр.

 • Клименко додав, що тепер будь-яка перевірка документів у громадян працівниками поліції, а саме тих документів, які визначають наявність броні чи наявність прописного свідоцтва, будуть фіксуватися на відеокамеру.

  Верховна Рада схвалила законопроект про мобілізацію, який запроваджує різні положення, в тому числі зобов’язує осіб з інвалідністю після 24 лютого 2022 року пройти повторний медичний огляд, обмеження на керування автомобілем для тих, хто ухиляється від військової служби, а також необхідність мати при собі військово-облікові документи.

  Також читайте: МЗС розробляє стратегію стосовно українців за кордоном

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!