Об’єднати Азію й змусити РФ зупинити вторгнення: Зеленський звернувся до політиків Японії

 • Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 23 березня, звернувся до політиків і народу Японії.

  Він наголосив, що вони стали першими в Азії, хто почав справді сильно тиснути на Росію для відновлення миру, пише “Галицький кореспондент“.

  Спочатку президент України розповів, що Росія застосувала проти мирних міст України понад 1000 ракет, незліченну кількість авіабомб, російські війська зруйнували десятки українських міст – деякі спалені вщент.

  “У багатьох містах і селах, які потрапили під російську окупацію, наші люди не можуть навіть поховати своїх убитих родичів, друзів, сусідів. Доводиться робити поховання прямо у дворах, поряд з дорогами – там, де це можливо. Тисячі людей вбиті, серед них 121 дитина”, – говорить Володимир Зеленський.

  Він наголосив, що міжнародні інституції не спрацювали. ООН і Рада Безпеки потребують реформування, щоб стати дієвими й дійсно вирішувати, і впливати, а не лише обговорювати.

  “Я вдячний вашій державі за принципову позицію у такий історичний момент. За реальну допомогу Україні. Ви стали першими в Азії, хто почав дійсно сильно тиснути на Росію для відновлення миру, хто підтримав санкції проти Росії. Я закликаю вас продовжувати це робити, закликаю об’єднувати зусилля держав Азії, ваших партнерів, щоб стабілізувати ситуацію. Щоб Росія шукала мир і зупинила цунамі свого жорстокого вторгнення в нашу державу”, – сказав Президент України.

  Зеленський наголошує, що потрібне ембарго на торгівлю з Росією. Потрібно забирати компанії з російського ринку, щоб гроші не йшли на їхню армію.

  Читайте також: “Зупинити одного, щоб вижили мільйони”, – Зеленський звернувся до парламенту Італії

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!