“Зупинити одного, щоб вижили мільйони”, – Зеленський звернувся до парламенту Італії

 • Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 22 березня, виступив зі зверненням до представників парламенту Італії.

  Зеленський сказав, що наш народ став військом, коли побачив, яку біду несе ворог, яке спустошення лишає, і скільки крові проливає.

  “Коли понад тиждень тому я виступив зі зверненням, то просив усіх європейців запам’ятати число 79 – це кількість вбитих дітей, а тепер це число – 117, ще 38 дітей вбили за ці дні. Така ціна зволікання із тиском на Росію, аби вона зупинила цю війну”, – зазначив Президент.

  Тисячі поранених, зруйнованих родин, покинуті будинки й це все почалось з однієї людини.

  “В окупованих районах ховають вбиті родини у дворах, парках, братських могилах. Це відбувається у наш час! І кожен наступний день забере ще життя наших дітей. 117 – не фінальне число. Окупанти ще зруйнують, бо війна продовжується, на жаль. Деякі міста знищені повністю, як Маріуполь, де жило близько пів мільйона людей. Тепер там руїни”, – наголосив Зеленський.

  Він звернувся до європейців з Києва, з міцної столиці, яка має таке ж значення як Рим для всього світу.

  “Зараз ми на межі виживання. Київ за свою історію пройшов через жорстокі війни і заслуговує на життя у вічному мирі, як і будь-яке місто. Але, на жаль, повітряна тривога лунає, щодня падають бомби, російські війська вбивають, катують, гвалтують людей. Крадуть наше надбання на вантажівках. Так робили востаннє нацисти, коли окуповували інші країни. Примудрились замінувати море на підходах до портів, тепер це загрожує й іншим країнам”, – говорить Президент.

  Володимир Зеленський закликав зробити усе, аби забезпечити мир, зупинити війну, яку одна людина готувала давно десятки років.

  “Україна для російських військ – брама Європи, окупанти хочуть увірватись, але вони не повинні пройти. Майже місяць триває вторгнення, потрібно ще більше тиснути санкціями, щоб Росія шукала мир, щоб та сама одна людина шукала мир. Наслідки цієї війни вже відчуваються у багатьох країнах. Найстрашніше, що чекає – голод, який наближається для різних країн, адже Україна найбільший експортер продовольства, але як сіяти, якщо мінують поля, який буде врожай?”, – звертається Зеленський.

  Він звертається до світу, щоб зупинити одну людину, аби вижили мільйони. 

  Читайте також: 30 дітей з Чернігова прийняли у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!