Обіцянки ямничанам: освітлення, перехід через колію та wi-fi

 • На сході села у Ямниці заслухали звіт сільського голови ОТГ Романа Крутого. Під час півгодинної промови війт встиг багато наобіцяти.

  25 березня у Ямницькій ОТГ відбувся схід села. Однією з обіцянок голови стало освітлення центральної ямницької вулиці – Галицької. Нагадаємо, що на початку лютого «Галицький кореспондент» писав про погане освітлення цієї вулиці у статті «Ліхтарі – це не окраса». Як запевнив Роман Крутий, на останній ямничанській сесії вони передбачили кошти на освітлення Галицької.

  Щодо переходу через залізницю (проблему ми описали у статті «Залізничний перелаз»), голова ОТГ запевнив, що все, що треба було, місцеві чиновники зробили. Решта справи за Укрзалізницею. Мовляв, з проектниками бесіда проведена, і вони готові доєднатися до роботи, але чекають на висновок. Крім цього, Крутий направив запит до народного депутата Михайла Довбенка з проханням посприяти з пришвидшенням технічних умов від Укрзалізниці.

  Також він повідомив, що 30 березня у Франківську буде відбуватися виїзне засідання Комітету з питань транспорту Верховної Ради, де це питання буде розглянуто. «Будемо сподіватися, що технічні умови ми отримаємо, виготовимо проектно-кошторисну документацію і в подальшому, спільно з депутатським корпусом виділимо кошти на цю болісну проблему для жителів Долішнього кінця», – акцентував він.

  Ба більше, Крутий відзначив, що вони виділили кошти на те, щоб провести інтернет у ліцеї. Відтак зараз у кожному кабінеті є вільний доступ до мережі. Роботу у цьому напрямку в Ямниці планують продовжити. Як каже голова, вони планують у місцях скупчення мешканців – зупинках та стадіонах – зробити точки із wi-fi.

  Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, на сході села у Ямниці заслухали звіт сільського голови об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Романа Крутого, поговорили про бюджет, комуналку, wi-fi та будівництво народного дому. Крутий розповів, як господарює Ямницька ОТГ: свої гроші є, але їх тримають наостанок.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!