Одразу двоє акторів Франківського драмтеатру отримали престижні премії

  • Відразу дві  з восьми премій опинилися в руках акторів  Франківського драмтеатру.

     Головну чоловічу акторську премію 2021 року – Премію Національної спілки театральних діячів України імені Мар’яна Крушельницького – отримав заслужений артист України Олексій Гнатковський, пише «Галицький кореспондент» із посиланням на Франківський драмтеатр.

    Відразу чотири головні ролі у виставах народного артиста України Ростислава Держипільського (за дві з яких режисер Ростислав Держипільський отримав Національну премію України ім. Т.Шевченка) – ролі Гамлета у dramma per musica «HAMLET», Енея у феєрії-бурлеску «Енеїда», Лоренцо у dramma per musica «Romeo & Juliet» та Івана Синиці у мюзиклі «Гуцулка Ксеня» – принесли Олексію Гнатковському головну театральну премію року за версією НСТДУ.

    Заслужена артистка України Галина Баранкевич отримала Премію за краще сценічне відтворення надбань українського народу, закладених у звичаях, обрядах, традиціях, фольклорі наших предків за відновлення та популяризацію лемківської пісенної культури у проєкті «Вигнані з раю». Цей драма-концерт у постановці народного артиста України Ростислава Держипільського розповідає про звичаї та культуру лемків і включає в себе близько 20 автентичних пісень в аранжуванні заслуженого діяча мистецтв Богдана Ткачука.

    Читайте також: Франківський драмтеатр передають у державну власність

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!