“Оголеними” роботами калушанки зацікавилася галерея сучасного мистецтва в Лондоні (фото)

 • Калуській художниці Христині Музичин ще з студентських років подобалося малювати оголену натуру.  Однак тоді це було більше захоплення, аніж серйозне заняття.

  Зараз дівчина малює такі роботи як на замовлення так і для особистої колекції, яку в майбутньому планує експозиціонувати у музеях великих міст. До речі, нещодавно саме “оголеними” роботами мисткині зацікавилася навіть  галерея сучасного мистецтва у Лондоні, інформують “Вікна”.

  Ідеї та образи калушанка черпає здебільшого з інстаграму та пінтересту. Живі натурщиці рідко коли погоджуються позувати. На думку художниці, можливо це пов’язано із закомплексованістю або із страхом осуду людей.  Та все ж справжню модель малювати Христині Музичин цікавіше, адже таким чином вона проявляє краще своє просторове бачення.

  Під час створення роботи важливо обрати правильне освітлення, продумати гармонійну композицію і вже приступати до самого процесу. 

  «Для мене малювати оголені натури — це психоаналіз. Це своєрідне  відкриття особистісної форми», — зізнається мисткиня.

  Для своїх робіт художниця обирає моделей із формами та неформальною зовнішністю.

  «У своїх поглядах я стандартна мені більше подобається малювати дівчат з формами. Хоча коли натурщиця сама по собі естетична, то вже не відіграє значення чи вона худорлява чи безформна. А ще я звертаю увагу на відтінок шкіри, я закохана у білосніжну кров з молоком шкіру», — розповідає Христина.

 • Такі роботи не можуть оцінюватися дешево, адже це продукт творчої та розумової діяльності і вже пізніше самі матеріали. Одну із останніх робіт розміром 50 ͯ70 художниця продала за 3 тис. грн. До речі, замовники надають перевагу саме невеликому формату робіт.

  А нещодавно оголені картини Христини Музичин оцінила навіть  галерея сучасних мистецтв Лондона і запропонувала експозиціонувати свої роботи. Щоправда дівчині прийдеться заплатити понад 20 тис. гривень, щоб показати на загальний огляд свою творчість. До того ж у зв’язку з пандемією дівчина не зможе бути сама присутня на виставці.

  Читайте також:  Шевченківський гай та музей Пінзеля: для калуських художників організували екскурсію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!