Окупанти масово тікають з поля бою – Кремль активно використовує “загороджувальні” загони

 • Внаслідок дій українських захисників серед особового складу окупаційних військ спостерігається нагнітання панічних настроїв та небажання брати участь у війні. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

  Ситуація посилюється завдяки невчасним та неповним виплатам обіцяного грошового утримання. Багато військових, єдиною мотивацією яких було саме матеріальне забезпечення, шукають можливості або повернутися на територію Росії, або здатися в полон.

  Окупанти, які відійшли з ізюмського напрямку в Донецьку область, очікують на підвезення боєкомплекту та палива. Під час відступу підрозділи витратили або вимушено кинули практично все озброєння та техніку. Загарбники скаржаться, що обіцяна допомога так і не надійшла.

  Підрозділи 20-ї гвардійської загальновійськової армії Росії (військова частина 12721) під час відступу від Ізюма і Балаклії зазнали великих втрат. У деяких ротах залишилось близько половини особового складу. Ті що вижили, мають намір рухатися в бік російського кордону, щоб повернутися додому, – зазначили у розвідці.

  Багато окупантів зосередилось поблизу російського кордону в районі Білгородської області. Вони не мають зв’язку з командуванням, відсутнє постачання їжі та боєприпасів.

  Щоб зупини масову втечу з поля бою, кремлівське командування посилює використання “перевірених” радянських методів “переконання”.

  З перехоплених розмов окупантів стало відомо про встановлення тилу так званих “загороджувальних” загонів. Зокрема, командирам 4 окремої мотострілецької бригади 2 армійського корпусу надійшло повідомлення:

  “У тильній полосі виставлений загороджувальний загін. Всі війська, що відступають, будуть знищені. Наказ командувача номер 222. Довести до всіх постів”.

  Читайте також: Генерал США закликав світ підготуватися до розпаду Росії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!