Окупанти на Півдні України вимагатимуть паспорти РФ у батьків в обмін на безкоштовне харчування їх дітей у школах

 • Батьки повинні отримати паспорт до моменту місцевих виборів.

  Окупанти на тимчасово окупованих територіях вимагатимуть паспорти РФ у батьків в обмін на безкоштовне харчування їх дітей у школах. Про це повідомили у Центрі національного спротиву, пише УНН.

  “Окупанти ввели безкоштовне харчування для дітей 1-4 класів на тимчасово окупованих територіях Півдня України, але умовою є заява батьків з паспортом РФ.

  Останнє ніби має підтвердити батьківство, але по факту це є ще одним елементом тиску й примусу отримувати паспорт ворога, адже у РФ штамп про дітей не є обов’язковим. При цьому наразі паспорт ще не вимагають, але нововведення анонсують з нового навчального року”, – повідомляють у ЦНС.

  У Центрі національного спротиву наголошують, що по факту батьки мають отримати паспорт РФ до моменту місцевих виборів, які окупанти планують провести на ТОТ на початку вересня.

  Також у ЦНС нагадують, що раніше на тимчасово захоплених районах Донецької та Луганської областей окупанти почали проводити “паспортизацію” за місцем проживання пенсіонерів. Фактично це є елементом тиску на соціально незахищені верстви населення, які залежать від окупаційної адміністрації.

  Для обходу пенсіонерів з РФ прибуло 300 “волонтерів”, які утворили “мобільні групи”.

  Читайте також: На Херсонщині росіяни обшукують будинки і викрадають легкові автомобілі у місцевих мешканців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!