Олександр Шевченко: очікуємо принципової позиції палати Верховного Суду

  • Сьогодні вночі Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду знову визнав протиправними дії ЦВК зі встановлення результатів виборів на окрузі №87 за умови втрати виборчих бюлетенів.

    Також скасував протокол ЦВК про результати, за яким найбільшу кількість голосів було вкотре «приписано» провладному кандидату і ще одну абсурдну постанову ЦВК, якою замість 504 голосів виборців не враховано одразу 3189 голосів.

    Суд прямо зазначив, що така постанова ЦВК суперечить висновкам Великої Палати, а також підкреслив, що анулювання результатів не є тотожним недійсності голосування та передбачає надалі проведення повторного голосування, на відміну від недійсності.

    «Така позиція Верховного Суду є послідовною та правомірною. Отже, станом на сьогодні результатів виборів немає, а ЦВК не виконало постанову Великої Палати від 1 травня, продовжуючи порушувати принцип верховенства права та права виборців, ігноруючи, а не захищаючи їх. Зараз ми очікуємо принципової позиції Великої Палати Верховного Суду та верховенства права щодо захисту саме виборчих прав громадян», – зазначив Олександр Шевченко.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!