В ОВК округу №87 викрадено ще 102 бюлетеня за Олександра Шевченка. Цього разу з дільниці села Микуличин

 • Окружна виборча комісія перерахувала бюлетені привезені з ДВК №261029 (Микуличин). Це вже 14 з 20 дільниць відправлених на перерахунок.

  Після розпакування мішка з бюлетенями у членів ДВК виникли підозри про втручання в упаковку з голосами за Олександра Шевченка (За майбутнє).

  За їхніми словами, на дільниці упакування здійснювалось по-іншому, а пачка з бюлетенями стала значно тоншою.
  Окрім того, у членів дільничної виборчої комісії виникли підозри у фальсифікуванні підписів на цій упаковці.


  “Ми підписувались на папері, а не на скотчі. Також тут немає частини печатки”, – кажуть представники ДВК.

  Вони викликали слідчо-оперативну групу та фактично змусили голову ОВК дозволити поліцейським зайти у приміщення ще до відкриття упаковки.

  Під час підрахунку голосів за Шевченка, у присутності слідчо-оперативної групи, члени ОВК нарахували на 102 бюлетені менше, аніж було вказано на упакуванні.

  Це вже шоста дільниця на якій зникли бюлетені за Олександра Шевченка в приміщенні ОВК (всього викрадено 503 бюлетеня).
  Нагадаємо, на виборчій дільниці №260025 (Манява) і ОВК виявила розбіжність у голосах за Олександра Шевченка. У протоколі було зазначено 150 голосів, при підрахунку виявлено тільки 105.
  На виборчій дільниці №260536 (Чорний Потік) члени ОВК нарахували 315 бюлетенів, в той час, як на упаковці з бюлетенями було вказано 431. На дільниці № 260019 (Іваниківка) на упаковці з бюлетенями було зазначено 144 голоси, під час перерахунку виявили лише 97 бюлетенів. Водночас на дільниці №261030 (Микуличин) ОВК нарахувала 277 бюлетенів, коли у протоколі ДВК було вказано 377 бюлетенів. Також розбіжності були на дільниці №260028 (Монастирчани). Члени ОВК нарахували 79 бюлетенів, в той час, як у протоколі було вказано 172 голоси.

  Як писав “Галицький кореспондент”, з’явилося відео, яке свідчить про фальсифікацію виборів у ВО №87 на користь провладного кандидата Вірастюка.

  А більше про те, як відбувалася передвиборча гонка читайте у статті  “Брудна гра за 87-й престол“.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!