Oslo Triple: прикарпатець подолав 73 км на змаганнях в Норвегії (фото)

 •  У Норвегії прикарпатець взяв участь у змаганнях Oslo Triple 73 км та посів 11 місце.

  Кожного року це змагання відбувається в столиці Норвегії – Осло. Цьогоріч учасників було 120: більшість з них –   норвежці. Зареєструвався на це складне одноденне ультратриатлонне бігове змагання-Oslo Triple 73 км й прикарпатець Микола Таран.

  “Норвегія вважається однією із найкрасивіших країн світу, а для бігунів вона славиться своїми біговими трасами, які подолати можуть тільки витривалі і сильні духом атлети. Я не боюсь перешкод, тому півроку назад остаточно подумав і зареєструвався”, – розповідає спортсмен. 

  Він додає, що на це змагання важко зареєструватися, оскільки дорогий стартовий внесок і присутній ліміт учасників.

  Цього року Микола став єдиним представником від України, тому знав, що повинен показати гарний результат. Минулого року він був 16-й із 96 учасників, теж єдиним представником від України і перетнув фінішну пряму із прапором України.

  “Думав, що більше не буду бігти цю важку дистанцію. Але через тиждень, відпочив та зміг навіть нормально ходити,  вирішив, що хочу покращити свій результат. Організатори підготували нам окремий намет-тент, де ми мали можливість відпочивати, перевдягатися і харчуватися. Старт був хвилюючим і захопливим, мені хотілося дізнатися, чи зможу я покращити результат. Та й взагалі, чи витримають мої ноги пробігти так багато без судом”, – говорить Микола Таран. 

  Хлопець каже, що було не просто, але йому вдалося фінішувати і здобути 11 місце.

 • “Щасливий я, бо мав можливість вдруге стати єдиним представником від України на цих змаганнях в неймовірній країні”, – додає він. 

  Нагадаємо, що раніше спортсмен фінішував на міжнародних змаганнях Spartan Race Ultra 50 km. 

  Франківський бігун-марафонець та пейсмейкер Микола Таран був учасником уже понад 40 різноманітних забігів.  Микола наголошує, що в нашому житті найважливішим є здоров’я. Його треба берегти і примножувати. Сам він з дитинства був рухливим та енергійним. Детальніше у статті “Культ особи: Микола Таран“.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!