Парламент ЄС закликає Зеленського повернути закон про електронне декларування

 • Верховна Рада ухвалила цей закон 5 вересня без важливої поправки про відкриття декларацій.

  Депутати Європарламенту звернулись до президента України Володимира Зеленського, аби той повернув закон про е-декларування.

  Про це йдеться у відкритому зверненні європейських політиків, яке оприлюднив в Х/Twitter депутат Європарламенту Міхаель Галер, пише УНН.

  “Ми закликаємо президента Володимира Зеленського повернути законопроект №9534 до парламенту з вимогою відкрити реєстр та накласти вето на проєкт закону №9587-д у повному обсязі”, – пише Галер.

  У пості було додано повну заяву депутатів парламенту ЄС щодо ветування закону про електронне декларування.

  У публікації представник Європарламенту нагадує, що Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який відновлює обов’язок подавати електронні декларації про майно для чиновників та народних депутатів. Він також зазначив, що поправка, згідно з якою ці е-декларації буде закрито для громадськості ще на рік, також була успішно проголосована.

 • Національне агентство з питань запобігання корупції планує звернутися до президента України з проханням накласти вето на ухвалений нардепами законопроєкт 9587-Д. В ухваленому законі, зокрема, підтримано зміни, якими буде приховано від громадян, журналістів та доброчесних керівників дані Реєстру осіб, які вчинили корупційні та повʼязані з корупцією правопорушення.

  У відовідь президент Володимир Зеленський повідомив, що ухвалить рішення щодо закону про електронне декларування після консультацій із віцепрем’єр-міністром з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною.

  Читайте також: В Україні планують змінити Порядок зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!