В Україні планують змінити Порядок зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти

 • Міністерство освіти і науки винесло на обговорення Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти.

  До нього пропонують внести зміни, що забезпечать відповідність процедур до вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту».

  Також передбачається визначення порядку тимчасового переведення здобувачів освіти до інших закладів для здобуття повної загальної середньої освіти в умовах дії воєнного стану в Україні з подальшим відновленням навчання у закладі освіти, в якому вони навчалися до вимушеного переселення чи виїзду за кордон.

  Для ознайомлення підготували порівняльну таблицю діючого документу та положень зі змінами.

  Зауваження і пропозиції до зазначеного проєкту приймаються в електронній формі до 21 вересня 2023 року на e-mail: vitalii.zarytov@mon.gov.ua або за адресою: 01135, м. Київ, просп. Берестейський, 10.

  Контактна особа для надання консультацій: Віталій Заритов, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення в освіті директорату шкільної освіти, номер телефону: 481-32-78.

 • Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб сайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

  До теми: В Україні діятиме єдина електронна система обліку дітей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!