Пасічна стала найгарнішим українським селом 2021

 • Оголошений переможець конкурсу «Найгарніше українське село» проєкту Made in Ukraine.

  Ним стало село Пасічна, що у Надвірнянському районі Івано-Франківської області.

  За загальними результатами балів від народного голосування та професійного журі саме цей населений пункт здобув перемогу серед більш ніж 200 учасників.

  У першій частині конкурсу шляхом народного голосування на сайті Made in Ukraine, село Пасічна опинилося на третьому місці у рейтингу серед 30 фіналістів.

  Далі працювало професійне жюрі, у склад якого увійшли: Юлія Савостіна – лідеркa «Made in Ukraine» та ідейна натхненниця проєкту «Найгарніше українське село», Олександр Крамаренко – український журналіст, головний редактор журналів «Кореспондент» та «Деньги.ua».

  Марина Булацька – керівниця Лавки Традицій, Галина Григоренко – голова Держагентства з питань мистецтв, Мар’яна Олеськів – очільниця Державного агентства з розвитку туризму, Валерія Максіна – артдиректор проєкту «Найгарніше українське село».

  Жюрі оцінювали села шляхом рейтингу від 30 до 1, де 30 балів отримувало найкраще село на думку жюрі. В результаті доданих голосів, село Пасічна отримало найбільшу оцінку – 168 балів.

  Переможець отримує 100 000 грн. на розвиток туристичної інфраструктури свого села від Громадської спілки Made in Ukraine.

  Читайте також:  Молодіжний простір для учнів: Яблунський ліцей увійшов у ТОП-15 Всеукраїнського конкурсу грантів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!