Молодіжний простір для учнів: Яблунський ліцей увійшов у ТОП-15 Всеукраїнського конкурсу грантів

 • Яблунський ліцей, що на Богородчанщині, увійшов у ТОП-15 навчальних закладів у Всеукраїнському грантовому конкурсі, який організований за підтримки USAID.

  Про це “Галицькому кореспондентові” розповіла президентка ліцею, десятикласниця Марія Смалюх.

  Ще у червні учні подали заявку на участь у конкурсі і зараз увійшли у ТОП-15.

  «17 червня ми подали заявку на конкурс. Спочатку був відбір у ТОП-20. Нам надіслали перше завдання – потрібно було зробити презентацію про навчальний заклад та відеоролик. І тоді 15 серпня нам прийшли результати про те, що ми потрапили у ТОП-20. Надіслали наступні завдання, щоб потрапити у ТОП-15. Тут вже потрібно було зробити дві презентації та ролик про те, як проходить навчальний день у ліцеї», – розповідає учениця.

  Минулого тижня учні отримали листа про те, що потрапили до 15 кращих.

  Далі ліцей змагається за потрапляння у ТОП-10.

  «Маємо зробити дві презентації про навчальний заклад, показати кожен навчальний кабінет, умови навчання, а також показати як відбуваються уроки», – додає Марія Смалюх.

 • Дітей активно підтримує керівництво ліцею. Над проєктом на цьому етапі працюють директорка школи Ксенія Данилюк, вчитель інформатики Назарій Сметанюк та педагогиня-організаторка Тетяна Зварич.

  Якщо ж пощастить пройти ТОП-10 і дійти до фіналу – потрапити у п’ятірку найкращих, то школа отримає грант. За грантові кошти у навчальному закладі планують організувати молодіжний простір для старшокласників: закупити меблі, проєктор та ноутбуки.

  Читайте також:  “Великодній пакунок захиснику”: учні Яблунського ліцею передали воїнам на Схід подарунки (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!