Паспорт чи посвідчення: у Франківську встановили правила входу в “Білий дім”

Сьогодні, 17 травня, в Івано-Франківську відбувається засідання 28-ї сесії обласної ради.

Одним із питань порядку денного стало “Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – адміністративну будівлю на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську”.

За цією назвою ховаються суттєві зміни для людей, які хочуть потрапити на прийом до чиновників ОДА, обласної ради чи міської ради – адже ці три установи знаходяться саме у “Білому домі”. Відтепер вхід в адмінбудівлю буде здійснюватися за умови пред’явлення паспорта чи посвідчення.

“Всім громадянам надається вільний доступ на об’єкт охорони (за винятком приміщень, до яких має право доступу обмежене коло працівників). Основними документами, що дають право працівникам об’єкта охорони та відвідувачам на вхід\вихід) та пересування по ньому, є службове посвідчення, паспорт, посвідчення водія, пенсійне посвідчення”, – йдеться у тексті рішення.

Є у новому документі й список заборон. Крім цілком зрозумілих вимог не заходити в “Білий дім” у нетверезому стані чи зі зброєю, є й кілька суперечливих. Зокрема, забороняється “відвідування з метою застосування будь-якого незаконного впливу на працівників”, а також “відвідування з метою проведення несанкціонованих мітингів та інших протиправних дій”.

Також серед заборон є “відвідування в одязі без дотримання морально-етичних норм, прийнятих в суспільстві”. Щоправда, жодним законом чи постановою ці “морально-етичні норми” не визначено.

Крім цього, не допускається вхід до приміщення з тваринами, з будь-якими (окрім інвалідних) візками, велосипедами та сумками, валізами чи іншими великогабаритними речами – крім портфелів, папок для паперів та жіночих сумок. Таким чином, відтепер зайти в “Білий дім” з дитячим візком чи рюкзаком за спиною буде заборонено.

Депутати швидко і одноголосно проголосували “за” це питання.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!