Патріарх Святослав освятив храм блаженних священномучеників Станіславівських на Галич-горі (фото)

 • 31 липня Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав здійснив чин освячення новозбудованого храму Блаженних священномучеників Станіславівських – Симеона Лукача, Григорія Хомишина та Івана Слезюка, що на Галич-горі.

  Патріарх здійснив чин освячення храму та престолу, на якому буде здійснюватися Безкровна жертва Спасителя.

  Апогеєм свята стала Архієрейська Божественна Літургія, яку звершив Патріарх у співслужінні Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, настоятеля парафії протопресвітера Галицького о. Ігора Броновського разом з численним запрошеним духовенством Івано-Франківської Архієпархії.

  В часі проповіді, роздумуючи над Євангелієм від Матея, Блаженніший Святослав наголосив на тому, що людина живе завдяки тому, що Бог її оживляє.

  «Коли щоранку прокидаємося, маємо усвідомлювати, що це не просто я дихаю, це Господь дихає мною. Як пережити на собі дотик живого Бога? Торкнутися Бога можна не рукою, а вірою. Віра – цілковита довіра до Того Єдиного, від Кого залежить моє життя і здоров’я. Віра в Того, хто дає надію на життя після смерті, дає силу пережити навіть смертельні часи», – сказав Блаженніший Святослав.

  Патріарх додав, що Господь сам обрав момент для освячення храму в Галичі, адже сьогоднішній день вимолили саме вони – блаженні Станіславівські священномученики.

  Предстоятель закликав галичан берегти та любити свій Галич, щоб його історія не зупинилася, а тільки процвітала.

 • Завершилися урочистості молитвою за Україну «Боже, великий, єдиний, Нам Україну храни».

  Варто пригадати, що в неділю, 25 липня, в Галичі відбулася історична подія – мощі блаженних новомучеників УГКЦ Владики Симеона Лукача та Владики Івана Слезюка урочисто та молитовно перенесли до новозбудованого храму, названого на честь блаженних мучеників Станіславівських.

  Читайте також:  В Івано-Франківську освятили новий храм (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!