Мощі блаженних мучеників Станіславівських перенесли до нового храму на Галич-горі (фото)

 • У неділю, 25 липня, в місті Галич відбулася історична подія – мощі блаженних новомучеників УГКЦ Владики Симеона Лукача та Владики Івана Слезюка перенесли до новозбудованого храму, названого на честь блаженних мучеників Станіславівських.

  Про це інофрмують в Івано-Франківській Архієпаріхії УГКЦ.

  За словами отця-протопресвітера Галицького Ігоря Броновського, коли вони почали формувати парафію, було багато думок, де саме спорудити храм. І вибрали найкраще місце: у центрі Галич-гори, біля дороги, яка веде до Івано-Франківська та Львова. Вона єднає західний і східний регіони з центральним.

  На початку урочистостей присутні вірні та духовенство процесійною ходою вирушили центральною частиною міста до Галич-гори. По дорозі молільники співали духовні пісні та молилися за заступництвом наших блаженних новомучеників.

  Прийшовши до новозведеного храму Блаженних священномучеників Станіславівських: Григорія Хомишина, Івана Слезюка та Симеона Лукача, священнослужителі поставили мощі на тетраподі для загального почитання.

  Опісля в новому храмі розпочалася Божественна Літургія. Спільну молитву очолив Синкел у справах духовенства та священничих родин Івано-Франківської Архієпархі УГКЦ митр. прот. Олег Каськів.

  Читайте також:  В Івано-Франківську освятили новий храм (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!