Під Франківськом чоловік залишив без газу 13 квартир

 • Мешканець будинку в с. Вовчинець по вул. Європейська, 1 під час ремонтних робіт на кухні кутовою шліфмашинкою пошкодив газопровід.

  Чоловік хотів відрізати футляр на газовому стояку, але не розрахував і зачепив газопровід. Внаслідок чого відбувся витік газу. На щастя, ніхто не постраждав, повідомляє  пресслужба АТ “Івано-Франківськгаз”

  Про пошкодження труби чоловік повідомив сам – зателефонував в екстрену службу “104”. Фахівці аварійно-диспетчерської служби одразу виїхали на місце події та локалізували витік – перекрили газопостачання.

  Тож тепер без газу залишилися 13 квартир. Для відновлення газопостачання потрібно провести комплекс робіт. Передусім, замінити пошкоджену частину газопроводу та перевірити систему газопостачання на герметичність.

  У випадку падіння тиску в газопроводі – перевірити у кожній квартирі чи нема витоку газу. Адже від цього залежить безпека мешканців дому. І лише після виконання всіх робіт, за кошти винуватця, газопостачання буде відновлене.

  Фахівці «Івано-Франківськгазу» вкотре нагадують усім споживачам, що втручатися в роботу системи газопостачання, проводити самочинну газифікацію квартири, перестановку, заміну та ремонт газового обладнання чи здійснювати перепланування приміщень, де встановлені газові прилади без погодження з газорозподільною компанією – категорично заборонено. Це перший крок до нещасного випадку. Довіряти ремонт і установку газових приладів треба працівникам газорозподільної компанії чи спеціалістам, які мають відповідні дозволи.

  До теми: Стало відомо скільки прикарпатці платитимуть за газ у березні

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!