Підприємці із Слов’янська печуть тістечка в Івано-Франківську (фото)

 • Івано-Франківськ став надійним прихистком для понад пів сотні релокованого з гарячих точок бізнесу.

  Серед них – і смачне виробництво солодких смаколиків, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на “Оперативні новини”.

  Підприємці зі Слов’янська не лише змогли відновити свою пекарню вже в Івано-Франківську, а й налагодити співпрацю з місцевими кав’ярнями.

  Івано-Франківськ обрали не випадково. Спілкувались з багатьма підприємцями, які вже раніше переїхали сюди і запустили роботу. Тож без вагань обрали столицю Прикарпаття. І їм в Івано-Франківську настільки сподобалось, що планують тут розширюватись. Тож в планах – запуск крафтової сироварні та виробництво напівфабрикатів.

  «У нас великі плани на це надзвичайне місто, тому що нам тут дуже сподобалось. Ми бажаємо розширюватись в першу чергу з напрямком кав’ярні. Наразі ми випікаємо десерти і вже співпрацюємо з іншими закладами. Ми цьому дуже раді. В проєкті – сироварня та виготовлення напівфабрикатів. Проте нам дуже подобається місто, люди, наскільки відкрито всі до нас підходять. Коли ми приїхали, нам в першу чергу зателефонували з місцевої ради, запропонували допомогу. Нас запитали, що потрібно для того, щоб ми тут залишилися і щоб нам тут було максимально комфортно», – розповідає про роботу в Івано-Франківську Алла Мініна зі Слов’янська.

  Перші прохання від підприємців з територій, де точилися бойові дії, стосувалися евакуації працівників та устаткування. А вже згодом бізнесмени почали розглядати варіанти, де можна розмістити своє виробництво. Наразі до Івано-Франківська переїхало понад пів сотні релокованих підприємств. Спеціалізації різні: фірми, які виробляють меблі, є представники легкої та харчової промисловості, книгарні, а також близько 10 тисяч працівників ІТ-сфери.

  «В Івано-Франківську працює платформа savebusinessnow.if.ua. Тут представники бізнесу можуть подати свою заявку щодо приміщення чи фінансової підтримки. Ми хочемо, щоб бізнес працював в Івано-Франківську і намагаємось йому в цьому сприяти. Адже це і податки, і робочі місця», – розповідає начальник управління праці Івано-Франківської міської ради Наталія Дмитраш.

  Зараз найважливіше завдання – бути новаторами, приймати нові виклики та відроджувати бізнес і разом з ним – економіку нашої держави, – переконує міський голова Івано-Франківська.

 • Україна буде непереможною, якщо ми всі будемо діяти злагоджено та ефективно.

  «53 підприємства переїхало до Івано-Франківська, ще десятки – цікавляться нашим містом. Це дає нам можливість конкурентного середовища. Дуже важливо, що бізнес в Івано-Франківську розвивається. Як наслідок за півріччя ми маємо сьогодні ріст виробництва і виконання бюджету міста. Це дуже добре, це робота великої команди не тільки релокованих підприємств, а й наших місцевих виробників. Ми тут хочемо, аби була синергія, щоб максимально створювати спільні підприємства і налагодити співпрацю наших підприємців і тих, які переїжджають до Івано-Франківська», – резюмував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, лікар з Харкова хоче відкрити в Івано-Франківську онкологічний хаб

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!