“Пішли вони лісом зі своїми обмеженнями”, – мер Франківська про карантин

 • Сьогодні, 11 серпня, в Івано-Франківську відбулася оперативна нарада у міського голови.

  Зокрема, йшлося про початок навчального року для франківських школярів та студентів. Франківські заклади активно готують до початку року: малюють розмітку на дорогах біля них, проводять дезінфекцію.

  Як стало відомо, у школах відтепер потрібно буде дотримуватися дистанцію, учням та дошкільнятам мірятимуть температуру, всі приміщення будуть дезінфіковані.

  У дитсадках також відмовилися від м‘яких іграшок, килимів та махрових рушників. А їсти діти будуть кожен за окремим столиком. В школі обмеження будуть легші, там можна буде обідати і в компаніях чотири людини за столиком.

  «Вони там в Києві сидять і всяку фігню пишуть. Хай вони там що хочуть приймають, ми з 1 вересня повинні піти до шкіл та садочків, повертатись до життя. Бо ми дійдемо до того, що люди без копійки лишаться в кишені. Ми є органи місцевого самоврядування, нас обирали люди. Що за поділ, Україна – це не зона! Пішли вони лісом зі своїми рекомендаціями», – заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Нагадаємо, із 1 серпня почали діяти нові правила адаптивного карантину, і Івано-Франківськ опинився у “помаранчевій” зоні.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!