Пісні, вишивки та смаколики: У Більшівцях відзначили День громади

 • Сьогодні, 16 липня, до смт Більшівці з’їхалися мешканці усіх навколишніх сіл.

  Все тому, що у Більшівцівській ОТГ вперше відзначали День громади.  Нещодавно створена ОТГ складається з смт. Більшівці та сіл Слобідка Більшівцівська, Жалибори, Кукільники, Загір’я-Кукільницьке, Кінашів, Курів, Нараївка, Поділля та Яблунів. Відтак кожне село презентувало свої вишивки, наїдки і таланти.

  «Ми організували виставку про традиції і звичаї нашого народу. Тут представлена старовинна і сучасна вишивка, а також різноманітні страви усіх сіл ОТГ. Хочемо, щоб люди не забували про своє – українське», – повідомила начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, туризму спорту і зовнішніх зв’язків Лідія Крупа.

  На свято завітали також міський голова Бурштина Роксолана Джура, міський голова Галича Орест Трачик та депутат обласної ради Володимир Магаль.

  Голова ОТГ Василь Саноцький наголосив, що відзначення Дня громади стане традиційним і відбуватиметься кожного року в цей час. «Об’єднуємося, святкуємо і працюємо разом. Громада помалу, але йде вперед. Починаємо ремонтувати дороги, школи, народні будинки культури. Краще маленькими кроками, але йти вперед, ніж різко побігти і надірватися», – зазначив він.

  А міський голова Бурштина Роксолана Джура зауважила, що хоч непросто в теперішній час керувати, але в Більшівцівській ОТГ є позитивні зміни. «Ми, бурштинці, завжди будемо приходити на допомогу вам і проситимемо допомоги у вас», – додала вона.

 • Окрім того, під час свята нагородили футбольну команду Більшівців, яка стала срібним призером чемпіонату Галицького району. Кращим гравцем команди став Ігор Бакалярчик.

  Раніше “Галицький кореспондент” писав, що до Більшівців прийшло кілька сотень паломників з України та Польщі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!