Плани і здобутки: франківська “Комуналка” відзвітувала за рік

 • Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради вперше публічно відзвітував про свою діяльність.

  Сьогодні, 26 грудня, комунальники розповіли про те, як вдалося змінити місто та які цілі ставлять перед собою на 2019 рік.

  «Нам не буде соромно за такі вулиці, як Лесі Українки та площу Міцкевича. Були важкі ремонти, але ми задоволені роботою, хоч таке буває рідко. Окрасою міста стануть підсвітки будівель, завершені двори на порядок якісніші, ніж минулого року. Що стосується глобальних планів, ми запланували продовжити реконструкцію центральної зони – вулиці Курбаса та Крушельницької”, – розповів директор департаменту Михайло Смушак.

  З великих вулиць в Івано-Франківську зміниться вулиця Івана Павла ІІ – якщо вдасться все втілити, то це буде дуже хороший проект для нашого міста, кажуть комунальники.

  Крім того, в департаменті планують змінювати міжбудинкові проїзди: для того, щоб всі їх змінити, потрібно 150 мільйонів гривень. Але “Комуналка” сподівається, що місто знайде ці кошти.

  Департамент ЖКПБ у 2018 році зосередився саме на якості виконання робіт, а не великій кількості об‘єктів. Бюджет департаменту у 2018 році складав трохи більше 434 мільйонів гривень. За цей час уклали 701 угоду з підрядниками, завершили ремонт 6 вулиць та 16 дворів. Велику увагу звертають і на озеленення міста- у 2018 році висадили 1000 дерев та 7000 кущів.

  Комунальний департамент також почав проводити зустрічі з жителями будинків на тій ділянці, де планують реалізовувати проект, щоб ремонт у дворі відповідав бажанням мешканців.

  Нагадаємо, Головний комунальник Франківська розповів, як зробити місто комфортним

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!