Платіжки за травень затримуються: “Нафтогаз” зробив важливе попередження

 • Українці не знайшли платіжок за газ за травень у своїх поштових скриньках. У “Нафтогазі” пояснили: через збільшення кількості споживачів, рахунки отримають всі, проте із запізненням.

  Усі платіжки можна буде побачити в режимі онлайн вже з 20 червня, обіцяють в компанії. Там пояснюють: через війну значно збільшилась кількість побутових споживачів, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на «24 канал».

  Через воєнні дії більшість постачальників блакитного палива не можуть виконувати свої функції, отож з 1 травня 2022 року їх взяв на себе “Нафтогаз України”. Компанія наразі обслуговує 8,8 мільйона українських домогосподарств. Через це рахунки сформують з запізненням.

  Друковані платіжки доставлятимуть після 25 червня. Проте це стосується лише тих регіонів, де немає бойових дій.

  Як отримати особовий рахунок новим користувачам:

  • Потрібно перейти в чатбот GASUA. Він доступний у вайбері та у телеграмі.
  • Там потрібно ввести ЕІС-код, який складається з 16 символів.
  • Цей код можна знайти в рахунках за розподіл або постачання газу, в контакт-центрі облгазу або в особистому кабінеті.
  • Знаючи особовий рахунок, можна зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua.
  • Вже там можна отримати квитанцію та її оплатити.

  У “Нафтогазі” кажуть, що в нових клієнтів зберігаються попередні пільги та субсидії. За 1 кубометр газ вони платитимуть 7 гривень 96 копійок.

  Як відомо, 25 травня Державне бюро розслідувань (ДБР) передало до управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) 26 регіональних операторів газорозподільних систем. Більшість із них — облгази, які працювали під брендом компанії РГК, що пов’язується з Фірташем.

  30 травня стало відомо, що Кабінет Міністрів України передав ці облгази до управління “Чорноморнафтогаз”, що входить до структури НАК “Нафтогаз України”.

  Як раніше казав міський голова Івано-Франківська, щоб зменшити споживання газу, треба переходити на електрику.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!