Подарунок під ялинку: 18 атовців отримали квартири у Франківську та в Крихівцях

 • Сьогодні, 27 грудня, в Івано-Франківську відбулось чергове вручення квартир за проєктами «Житло воїнам АТО» і ЖБК «Соціум».

  Протягом цього року це вже четверте вручення квартир учасникам АТО від міської асоціації.

  За словами Василя Андріїва, заступника голови правління міської асоціації ветеранів АТО, є певні труднощі в подальшій роботі – адже в Івано-Франківську дуже мало землі.

  Ми вийшли за межі Івано-Франківська, і сьогодні маємо можливість працювати у Крихівцях. Це, мабуть, єдине село, яке виділяє атовцям квартири. Троє хлопців з Крихівців зараз отримають квартири. Сьогодні ми вручаємо 18 квартир. А всього вже вручили 216 квартир, і це непоганий результат за три роки. Я буду вести цей проєкт, аж до досягнення числа в 300 помешкань“, – сказав Василь Андріїв.

  Сільський голова Крихівців Мирон Гаргат додав, що до кінця 2020-го року всі квартири будуть здані. Наразі готові вже три, а решту помешкань саме будують.

  Сьогодні квартири отримали такі атовці: Олег Зелінський, Богдан Козенко, Ігор Лукинів, Юрій Голіней, Василь Тинкалюк, Назарій Федоришин, Володимир Радик, Іван Боднарчук, Михайло Сенів, Назарій Болух, Іван Порохвалець, Роман Шепетюк, Ярослав Лис, Андрій Трач, Тарас Вітрак, Віталій Рак, Віталій Маланюк, Андрій Крисюк.

  Василь Андріїв також анонсував, що наступне вручення відбудеться навесні 2020-го року.

  Читайте також: На Рожнятівщині провели панахиду за загиблим учасником АТО

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!