Поганий інтернет та нові посібники: в Івано-Франківську обговорили виклики у сфері освіти

 • Вчора, 9 грудня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-конференція  «Якісна школа – шлях до успіху громади».

  Участь у події взяли представниця Державної служби якості освіти Олена Святенко, регіональна координаторка Проєкту DECIDE в Івано-Франківській області Оксана Руда, керівники шкіл та органи управлінь освіти місцевих територіальних громад.

  Під час конференції Олена Святенко обговорила з освітянами особливості та виклики інституційного аудиту в громаді та переваги, які отримує місцева влада після його проведення. Спікери онлайн-заходу розповіли про потребу в оновленні та покращенні освітнього середовища закладів освіти, проведення обліку дітей в громадах, вибір онлайн-сервісів Google Meet та Zoom в школах та малу кількість закладів освіти зі швидким Інтернет-зв’язком.

  Національна експертка з децентралізації управління освітою Оксана Руда представила нові продукти, які допоможуть у створенні якісної освіти на місцях. Це, зокрема, посібники “Інституційний аудит школи: що варто знати засновнику закладу загальної середньої освіти” та “Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти”.

  В подальшому видання «Інституційний аудит школи: що варто знати засновнику закладу загальної середньої освіти» презентують всім територіальним громадам області.

 • «Відзначення Дня місцевого самоврядування дає чергову змогу обговорити нагальні виклики в створенні якості освіти в громаді та познайомити освітян з результатами вивчення окремих питань в громадах, які проводило управління впродовж 2021 року», – зазначив Іван Процюк.

  Читайте також: Вчителі Прикарпаття отримали 2206 сучасних ноутбуків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!