Вчителі Прикарпаття отримали 2206 сучасних ноутбуків

 • Через карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, освітній процес у навчальних закладах було організовано із використанням технологій дистанційного навчання. Це зумовило значну потребу у забезпеченні освітян комп’ютерною технікою.

  Щоб надавати якісні знання учням керівництво держави прийняло рішення про виділення субвенції місцевим бюджетам на придбання ноутбуків. Зокрема, у рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Прикарпаття на ці потреби отримало понад 37 мільйонів гривень. У співфінансуванні з місцевим бюджетом придбали 2206 сучасних ноутбуків.

  3 грудня голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук разом із керівництвом департаменту освіти і науки облдержадміністрації передали 36 одиниць комп’ютерної техніки педагогам Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради, який спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови та входить до трійки кращих навчальних закладів міста.

  «Пандемія коронавірусу змусила нас усіх змінювати підходи до навчання та роботи. В освітніх закладах було організовано дистанційне навчання, яке потребувало комп’ютерної техніки, – зазначила керівниця області. – За підтримки Президента України та Уряду наша область отримала субвенцію із державного бюджету, завдяки чому ми змогли придбати понад дві тисячі сучасних ноутбуків. Переконана, що вони стануть незамінними помічниками під час навчання дітей та допоможуть надавати учням якісні знання».

  Вартість одного ноутбука становить понад 17 тисяч гривень.

  Читайте також: Треба дати якісну освіту, щоб діти залишалися в селах, – Марцінків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!