Померла докторка юридичних наук Валентина Васильєва

 • 1 жовтня відійшла у засвіти багаторічна директорка юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, докторка юридичних наук, професорка Валентина Васильєва.

  Педагогічну діяльність Валентина Антонівна розпочала у 1995 році на кафедрі цивільного права і процесу юридичного факультету ПНУ ім. Стефаника.

  В період з 1995 до 2002 року жінка працювала на посадах асистента, старшого викладача, доцента названої кафедри, повідомляють у навчальному закладі.

  У 2002 році Валентину Антонівну призначили на посаду завідувача кафедри цивільного права і процесу.

  У 2005 році вона заснувала правничу компанію «Юридичний центр», де була керівником відділу по роботі з юридичними особами.

  З вересня 2008 року до листопада 2022 року – директорка Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

  З 1 грудня 2022 року – професорка кафедри цивільного права Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Входила до складу Науково-консультативних рад при Верховному Суді та Конституційному Суді України.

 • Під керівництвом Валентини Антонівни сформувалася Прикарпатська цивілістична школа, представники якої сьогодні це вчені-цивілісти кафедри цивільного права, інших кафедр Навчально-наукового юридичного інституту та науково-педагогічні працівники інших закладів вищої освіти України.

  Валентина Антонівна є автором понад 130 наукових публікацій, під її керівництвом захистили одну докторську, 20 кандидатських та 3 дисертації на здобуття ступеня доктора філософії у галузі права.

  До теми: Калушанин потрапив до рейтингу польського «Forbes 30 до 30»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!