Понад 30% керівних посад у ДВК Яремчанщини отримали представники «Солідарності» та партії Олега Ляшка

  • За поданнями восьми політичних партій та трьох кандидатів у міські та сільські голови на Яремчанщині сформовано дванадцять дільничних виборчих комісій. За результатами жеребкування міської виборчої комісії, 12 із 36 керівних посад комісій отримали представники двох партій: «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та «Радикальної партії Олега Ляшка».

    Ці партії отримали по дві посади голів, заступників та секретарів у ДВК. Трьох голів комісій отримали представники ВО «Батьківщина» та одного заступника. «УКРОПу» та КУНу дісталися посади двох голів, заступника та секретаря. Партія «Народний фронт» матиме одного голову, заступника та двох секретарів. «Свобода» – двох заступників та секретаря, а «Воля» – по одному заступнику та секретарю.

    Представники кандидата на посаду Яремчанського міського голови Андрія Дзвінчука отримали посади заступника та секретаря, а кандидат на посаду Микуличинського сільського голови Василь Скірчук має свого секретаря на одній із дільниць.

    Найбільший ажіотаж викликало призначення на посаду голови ДВК у Татарові, колишнього регіонала, а сьогодні представника ВО «Батьківщина» Сергія Скрипки.

  • Керівники-та-члени-дільничних-виборчих-комісій

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!