Понад 95 тисяч прикарпатців отримали субсидію

 • Сьогодні, 11 листопада, в Івано-Франківську члени департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА провели брифінг. 

  Як розповіла заступниця директора соціальної політики Галина Сеник, на Прикарпатті понад 95 тисяч людей отримали субсидію цього року. Що становить  21% від загальної чисельності домогосподарств у області. 

  У нашій області налагоджена робота щодо призначення і виплати субсидій. Вони призначаються за спрощеним порядком. Опалювальний період розпочався 16 жовтня і тому субсидія призначена на половину місяця. Все відбулося в автоматичному порядку“, – каже Сеник.

  У листопаді субсидія буде призначена уже на весь місяць.  Тим, кому субсидія вийшла нульовою за жовтень вона буде перерахована.  

  Також, 91 тисяча осіб отримає субсидію у готівковій формі. Вона виплачується через відділення банків або поштові відділення.  Отримувати суми субсидій готівкою через банк можна на початку листопада за жовтень. І так через кожен місяць – за листопад в грудні, за грудень у січні.  Через відділення пошти з 4 по 25 число. 

  Не мають права на субсидію, ті особи, які на початку року купили машину, земельну ділянку, житло вартість яких перевищує 50 тисяч гривень. Ті, чия квартира має більшу площу за 120 м² теж не можуть отримати субсидію. Або ж люди, які не офіційно влаштовані, або понад 60 днів перебували за кордоном. 

  Нагадаємо, ще у січні–серпні 2019 року, 90,6 тисяч домогосподарствам призначили субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Із них у міських поселеннях – 38,6 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 52 тисяч.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!