Пошук цілісності: у Франківську Софія Міколяш представила свій дебютний роман

 • Сьогодні, 6 серпня, у палаці Потоцьких відбулася літературна зустріч із письменницею-дебютанткою Софією Міколяш, яка проживає у Чикаго.

  Софія Міколяш дитячі і студентські роки провела в Івано-Франківську. Закінчила Прикарпатський університет, а пізніше університет у Чикаго, де і працює як фінансистка та економістка. Вона отримала нагороду Business Woman 2018 за версією українського глянцевого журналу «Бізнес Woman».

  Сьогоднішню зустріч присвятили виходу її роману «Наснилося Між Двох Світів. Невагомість». Книга здобула премію на конкурсі “Коронація Слова” і вийшла під псевдонімом письменниці – Міа Дарк.

  “Ця книга є продуктом двох ментальностей – української і американської. Я писала її насамперед для жінок і про жіночу душу. Писала її від 2016 року, бо не робити цього було неможливо. Вона про пошук цілісності та розкриття душі, а закінчення є відкритим – своєрідна ілюзія вибору”, – розповіла Софія Міколяш.

  За словами авторки, вона вирішила презентувати її саме в Івано-Франківську, адже народилася і провела пів життя саме тут. Свій роман вона писала, серед іншого, і для власного психологічного розвантаження. Книжку Софія Міколяш планує згодом перекласти і на англійську мову.

  “Цей роман минулого року отримав міжнародну відзнаку, і коли я з ним познайомився, то побачив, що це саме та психологічна проза, якої не вистачає українській літературі. Там є певні тонкі переплетіння, певна метафізичність. Недостача такої прози буде завжди, книга залишає по собі наслідок на відміну від багатьох інших. І взагалі – читайте нашу літературу!” – сказав модератор зустрічі Степан Процюк.

  До теми: у Франківську презентували книгу про визначних людей міста (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!