Працівники «Пріма МЕД» взяли участь в конференції «Розбудова системи забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень в Україні»

15-16 березня 2016 року у м. Києві пройшла ІV науково-практична конференція з міжнародною участю «Розбудова системи контролю якості клінічних лабораторних досліджень в Україні».

 

«Протягом двох днів роботи, – розповідає учасниця конференції, головний лікар «Пріма МЕД» Олена Романишин, – ми мали змогу взяти участь в активному обговоренні реформи лабораторної медицини.»

У роботі конференції  взали участь заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, президент Міжнародної Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини Мауріціо Феррарі та понад 500 фахівців з усіх регіонів України.

Під час конференції було проведено 4 пленарних, 5 секційних засідань та Майстер-класу «Від системи менеджменту якості до акредитації медичної лабораторії». Було заслухано понад 50 доповідей, в т. ч. іноземних провідних спеціалістів з Білорусії, Італії, Угорщини, США, в галузях клінічної хімії, імунохімії, гематології, мікробіології, вірусології, лабораторної генетики, лабораторної токсикології, лабораторної аналітики, метрології. На засіданні круглого столу пройде громадське обговорення проекту Порядку організації та проведення відомчого контролю в медичних лабораторіях закладів охорони здоров’я.

Під час конференції розглянуті питання щодо порядку проведення акредитації медичних лабораторій в Україні на відповідність стандарту ДСТУ ЕN ISO 15189:2015, концептуальні питання стратегії планування та управління якістю клінічних лабораторних досліджень, обговорюються подальші шляхи розбудови системи забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень в Україні. Проводиться обмін досвідом між вітчизняними та іноземними спеціалістами.

«Для нас важливою є участь у таких вузькоспеціалізованих зустрічах, – підкреслює О.Романишин, – ми маємо змогу і досвідом поділитися, і вивчити практичні вміння своїх колег.»

Нагадаємо, медичний центр «Пріма МЕД» щороку бере участь у Програмах зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень і є членом Асоціації забезпечення якості лабораторної медицини.

Сучасні підходи до питань стандартизації, гармонізації, планування та забезпечення якості в роботі – це основні принципи роботи колективу «Пріма МЕД». Високі вимоги до праці підтверджуються Сертифікатами якості: 100% – саме такі результати точності вже багато років поспіль показує клініко-діагностична лабораторія «Пріма МЕД» у програмах міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань.

Всі довідки можна переглянути за посиланням: http://primamed.if.ua/news/gallery/gallery.html

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!