«Правий сектор» запрошує франківців на «поки що мирний захід»

 •  

  «Закликаємо всіх, кому не байдужа доля України – політичні партії, організації та рухи долучитися до, поки що, мирного заходу на захист права українців бути вільними господарями на своїй землі!», – йдеться на офіційній сторінці Івано-Франківського ОО НВР «Правий сектор» у соціальній мережі «Фейсбук».

  Мовляв, не відстоявши патріотів, не зваливши спрута злочинної владної системи, можемо дочекатись повної диктатури антиукраїнського кримінального режиму і наші діти, народжувані на подертих матрацах скорумпованих лікарень, так і будуть гарматним м’ясом для оборони бандитсько-олігархічних кланів, що дорвалися до влади!

  «Пора всім зрозуміти, що рішучістю багатомільйонної української громади, об’єднаної ідеєю здобути власну державу, ми нездоланні для будь-якого зовнішнього ворога чи внутрішнього режиму! – продовжує прес-служба у анонсі. – Хто клянеться в любові до України та Правого сектору, висловлюючи співчуття і стурбованість – прийдіть на марш а також доведіть це фінансовою чи матеріальною підтримкою або фізично допоможіть поширити інформацію: тел. (095) 662 50 08, (068) 824 88 93».

   

  Отже, 29 січня, м.Івано-Франківськ, Вічевий Майдан (біля фонтану), 17.00 год.

  Марш “Волю в’язням режиму”.

 •  

  «Прийди і підтримай політично репресованих, бо завтра, можливо, доведеться підтримувати тебе і твоїх близьких!», – закликають активісти.

   

  Нагадаємо, екс-очільник франківського «Правого сектора» Василь Абрамів знаходиться в розшуку.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!