“Гроші на ЗСУ”: у Калуші активісти вимагали, щоб місцева влада розглянула власні зарплати

 • Мешканці Калуської громади прийшли до міської ради.

  Вчора, 27 листопада, активісти провели обговорення з міським головою щодо створення бюджету громади на 2024 рік, пише “Галицький кореспондент”.

  Потрапити до приміщення людям вдалося не одразу, оскільки це можливо тільки за спеціальними пропусками, або за дзвінком.

  У результаті мешканці досягли свого і до міської ради зайшли всі охочі, а очільник Калуша Андрій Найда сказав, що все оголосив раніше.

  “Я багато чого озвучив. Буде ініціативна група, ви приходьте, бюджет обговоримо, кошти ми не приховуємо”, – звернувся до мешканців міський голова.

  Незадоволені активісти прагнуть, щоб у наступному році влада розглянула власні зарплати та зобов’язалася не збільшувати штат.

  “Я розумію, що кожна людина має сім’ю. Нікому не хочу зробити зле. Але я хочу тільки, щоб була більша допомога військовим – з кожної громади, не тільки з нашої. Щоб допомога йшла на військові потреби, а не на соціальні”, – стверджує одна з активісток.

  Мер Калуша запевнив, що всю необхідну інформацію активістам нададуть, а також повідомлять про засідання профільних комісій.

  Андрій Найда також запросив мешканців й на сесію міської ради 30 листопада, а також на засідання щодо затвердження бюджету Калуської громади на 2024 рік (попередньо заплановане на 14 грудня).

  До теми: Івано-Франківськ готовий до зими, – Руслан Марцінків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!