Представився працівником банку: на Франківщині чоловіка ошукали на 120 тисяч гривень

 •  
  23 серпня до Івано-Франківського районного управління поліції звернувся 60-річний місцевий мешканець.
   
  Правоохоронці Івано-Франківщини продовжують документувати нові факти шахрайств, пов’язані з привласненням грошових коштів краян.
  Аферисти представляються співробітниками фінансових установ, входять в довіру та спустошують електронні гаманці.
   
  Про це повідомила поліція області, пише «Галицький кореспондент».
   
  Як з’ясували поліцейські, напередодні до потерпілого зателефонувала невідома особа. Представившись представником служби банку, чолоіфк сказав, що у зв’язку із воєнним станом банк проводить ідентифікацію клієнтів. Тому необхідно повідомити номер банківської картки, термін її дії та CVV2-код, а також паролі, що надіслали повідомленням. Як тільки потерпілий це зробив, отримав сповіщення про списання з банківської картки 120 тисяч гривень.
   
  Відомості про злочин поліцейські внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
   
  Поліцейські вкотре наголошують мешканцям Прикарпаття бути уважними та пам’ятати: працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані. У разі такої ситуації і коли названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть на гарячу лінію фінустанови та уточніть деталі.
   
  Ніколи нікому не повідомляйте свої персональні дані телефоном. Особливо це стосується цифрових кодів з SMS-повідомлень банку, puk-кодів з картки.
   
  Намагайтеся контролювати свої особисті дані, які розміщені в соціальних мережах. Видаліть, на ваш погляд, усю небезпечну інформацію.
   
  Якщо ви підозрюєте шахрайство – блокуйте свій рахунок.

  До теми: На Прикарпатті шахрай ошукав жінку на 28 тисяч гривень, представившись працівником банку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!